Vip Grup Temizlik

Türkiyenin en iyi koltuk yıkama servisi olan VIP Koltuk Yıkama 5 yıldır koltuk yıkama sektöründe faaliyet göstermekteyiz.  Sektörde bir ilk olarak 3 adet yıkama sistemini uygulayan tek firmayız.2010 yılında kurulan firmamız, İstanbul'un tüm ilçelerine profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla birlikte 7 Gün 24 Saat sizlere Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Ücretsiz Ekspertiz, Stor Perde Temizliğ, Uçak ve Helikopter Temizliği, Tekne Temizliği ve Kurumsal Temizlik hizmeti vermektedir.

Buharlı dezenfekte işlemi = Koltuk yıkama öncesinde koltuğunuzun üzerinde bulunan mayt ve akarlar (mikroplara) karşı buharlı dezenfekte işlemi yapılmaktadır.

Köpüklü koltuk yıkama = koltuklarınız köpüklü koltuk yıkama makinası ile tüm kumaş yüzeyler derinlemesine yıkanmaktadır . Koltuk yıkama makinamızın düşür devirde dönen fırçası ile koltuğunuz defalarca fırçalanarak temizlenmektedir .

Yumşatıcılı Durulama = koltuğunuz özel yumuşatıcı ile yıkanarak durulanmakta ve bu işlem sonunda koltuklarınız mis gibi kokmaktadır .

Ayrıca Amerkiadan ithal ettiğimiz yerinde halı ve halıflex yıkama makinası ile evinizde/işyerinizde size özel halı yıkama hizmetide vermekteyiz.

Evlerinizde bulunan stor perde ve güneşlikler evinizden sökülerek temizlenip tekrar takılmaktadır .

Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek , mutlu müşteriler , güler yüzlü kaliteli servis  , dürüst  işletmecilik oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir kuraldır .

Hedeflerimizi başlıca aşağıdaki gibi sıralayabiliriz :

  • Temizlik firmaları arasında  yüksek prestije sahip olmak, 
  • Kurumsal firmalarımıza Türkiye çapında yayılarak  kurumsal  hizmetler ve çözümler  sunmak, 
  • Bireysel müşterilere vip hizmetler sunmak,
  • Her geçen gün büyüyen makina parkımız gün geçtikçe dahada  büyümeye devam etmek,
  • Temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında  büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak.

2014 yılında atılımlarına devam eden firmamız, sahip olduğu halı fabrikası ile vizyonunu büyütmüş ve kurumsal firmalar arasında aranılan bir marka olmuştur.

Sizlerle birlikte daha da ileriye gitmek ümidiyle...

0542 438 35 48
info@vipgruptemizlik.com

Ücretsiz Demo, Ölçüm Talepleriniz Sadece HALIFLEKS Hizmetlerimiz için geçerlidir.

Her türlü hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak, ücretsiz demo talebi, teklif isteme ya da sorularınız için size bir telefon kadar yakınız. Özellikle çalışan müşterilerimiz düşünülerek istenilen gün ve saate 0542 438 35 48 Nolu Bilgi ve Randevu Hattını 7 Gün 24 Saat arayarak randevu alabilirsiniz.