Köpüklü Sistem Koltuk Yıkama

İstanbul'un en iyi koltuk yıkama servisi VİP Koltuk Yıkama, özel koltuklarınızı özenle temizliyor.

3 aşamalı özel yıkama hizmeti :

  • Buharlı dezenfekte : Koltuklarını 140 derecelik basınlı buhar ile mite-mikroplar ve akarlardan arılındılır.
  • Köpüklü sistem koltuk yıkama : Özel fırçası ve döner başlığı ile koltuk yüzeylerindeki kir ve lekeleri derinlemesine fırçalama sistemiyle ile koltuklarınıza köpük banyosu yaptırıyoruz.
  • Yumuşatıcılı durulama : Köpüklü yıkama sonrasında koltuk yüzeyinde kalan sabun ve kir artıklarını yumuşatıcılı durulama suyu ile yıkıyarak, koltuklarınız duruyluyor ve size tertemiz ayrıca mis gibi kokan yenilenmiş koltuklar bırakıyoruz.

Restoran ve kafelere özel gece servis hizmeti verilmektedir.

Kumaş Koltuk Temizliği ve Bakımı Deri Koltuk Temizliği ve Bakımı çok zor ve zaman ister. Vip Grup Temizlik, Koltuk Yıkama hizmeti vermekle beraber Halı yıkama, Perde yıkama, Yatak-Yorgan-Battaniye Yıkama gibi bir çok alanda da sizlere hizmet vermektedir.Deri Koltuk, Kumaş Koltuk ve tüm koltuk çeşitleri yıkanmaktadır.Tecrübeli eksperlerimiz evlerinize veya iş yerlerinize misafir olarak yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedirler.

Gün içinde en çok kullanılan yer olan koltuklarınız zamanla eski görünümü kaybedip lekelenir.

Profesyonel olmayan temizleme işlemleri koltuğunuzun kumaşını deforme edebilir.

Ayrıca Deri ve Kumaş Koltuklarınıza leke tutmasını engelleyen koruma yapılır.0542 438 35 48
info@vipgruptemizlik.com

Ücretsiz Demo, Ölçüm Talepleriniz Sadece HALIFLEKS Hizmetlerimiz için geçerlidir.

Her türlü hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak, ücretsiz demo talebi, teklif isteme ya da sorularınız için size bir telefon kadar yakınız. Özellikle çalışan müşterilerimiz düşünülerek istenilen gün ve saate 0542 438 35 48 Nolu Bilgi ve Randevu Hattını 7 Gün 24 Saat arayarak randevu alabilirsiniz.