Halı Yıkama

Vip Grup Temizlik olarak halı yıkama hizmeti vermekle beraber yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yatak yıkama, yorgan-battaniye yıkama gibi bir çok farklı alanda da sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul'un tüm ilçelerine ücretsiz servisimiz vardır. 

Halılarınız, poşetlenerek teslim alınır.Fabrikamızda yıkanır, bakımı ve temizliği yapılır, poşetlenerek tertemiz şekilde size teslim edilir.

Halı yıkama işlemlerinde kuyu suyu kesinlikle kullanılmaz.

Her tür halı temizlenmekte ve halının türüne göre anti-bakteriyel ve bitkisel bazlı deterjanlarla sıcak veya soğuk su ile yıkanır, halının cinsine ve türüne göre yıkama koşulları farklılık göstermektedir. Antika ve el dokuma halılarınız sadece buhar makinesi ile buharla temizlenmektedir.

Genellikle makine halısı olmakla birlikte Çin halısı, Hereke halısı, İran halısı, İpek halı, Step halı, Nepal halı, Peluş halı, Yörük halısı ve daha bir çok kıymetli halı cinsi yıkanmaktadır.

Ayrıca duvardan  duvara olan halıflex ve türleri için de yerinde halı yıkama hizmetimiz vardır.0542 438 35 48
info@vipgruptemizlik.com

Ücretsiz Demo, Ölçüm Talepleriniz Sadece HALIFLEKS Hizmetlerimiz için geçerlidir.

Her türlü hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak, ücretsiz demo talebi, teklif isteme ya da sorularınız için size bir telefon kadar yakınız. Özellikle çalışan müşterilerimiz düşünülerek istenilen gün ve saate 0542 438 35 48 Nolu Bilgi ve Randevu Hattını 7 Gün 24 Saat arayarak randevu alabilirsiniz.